• O nas

Projekt-bez-tytulu-2021-05-25T161322-045.jpg SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się prowadzeniem sklepu stacjonarnego i sprzedażą produktów spożywczych od blisko 30 lat. Wraz ze zmieniającymi się trendami, kilka lat temu zaczęliśmy stopniowo wprowadzać certyfikowane produkty ekologiczne do naszej oferty. Dzięki naszym stałym, świadomym Klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem, mogliśmy całkowicie zrezygnować ze sprzedaży standardowych produktów spożywczych. Od roku w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie produkty ekologiczne oraz zdrową żywność, którą niesamowicie uwielbiamy i sami codziennie korzystamy z naszych artykułów do przygotowywania domowych posiłków. Prowadząc sklep internetowy pragniemy dzielić się naszą pasją z jak najszerszym gronem odbiorców. 

Dzięki naturalnej żywności bez konserwantów, pestycydów, polepszaczy oraz sztucznych barwników i słodzików możemy jeść zdrowo nie rezygnując z naszych ulubionych potraw. Nasza oferta jest także dostosowana do osób z nietolerancjami pokarmowymi, alergiami, a także dla wegan i wegetarian. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych Klientach, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę dla dzieci i niemowląt.

W sklepie EkoMetmark można znaleźć nie tylko żywność ekologiczną, ale także naturalne kosmetyki oraz środki czystości. Produkty te są bezpieczne, pozbawione alergenów i innych inwazyjnych substancji chemicznych. Właściciele zwierząt domowych również mogą zadbać o zdrowie i kondycję swoich czworonożnych domowników.

 

Zrzut-ekranu-2020-05-18-o-09-45-47.png

Oferujemy również szeroką gamę Certyfikowanych Produktów Rolnictwa Ekologicznego.

Europejskie logo żywności ekologicznej daje pewność co do pochodzenia i jakości kupowanej żywności. Znak nadawany jest przez Unię Europejską za pośrednictwem krajowych jednostek certyfikujących. Produkty które posiadają takie oznaczenie, pochodzą lub są produkowane z surowców, które pochodzą z gospodarstw przestrzegających zasad ekologicznego rolnictwa (wśród zasad tych znajdują się: poszanowanie dobrostanu zwierząt z perspektywy produkcji produktu, produkcja roślinna musi odbywać się w oparciu o dbałość gleby i przeciwdziałanie erozji, zakazane są jakiekolwiek modyfikacje genetyczne, stosować można wyłącznie dopuszczone prze UE ekologiczne środki ochrony roślin). Obowiązkiem firm posiadających certyfikat ekologiczny jest również troska o zachowanie bioróżnorodności biologicznej i korzystanie z zasobów natury w zrównoważony sposób.

Kosmetyki z naszej oferty również posiadają odpowiednie certyfikaty. Zapewniają one maksymalny komfort i bezpieczeństwo kupowanych produktów. Kosmetyki naturalne są wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego i zwierzęcego, ich składniki są pozyskiwane w sposób nieinwazyjny dla środowiska, a opakowania najczęściej pochodzą z recyklingu i do recyklingu się nadają.

Poniżej przedstawiamy organizacje certyfikujące wyroby kosmetyczne i środki czystości, które najczęściej docierają na polski rynek.

logo_cosmetics-1-.jpg