• Kategorie
  • Szukaj
  • Budynie, Galaretki, Kisiele

Ekologiczny budyń, kisiel czy galaretka? Zdrowy skład i naturalne składniki to podstawa pysznych przekąsek i deserów dla całej rodziny. Bez konserwantów i sztucznych barwników.

W tej kategorii znajdują się również ekologiczne zamienniki żelatyny – substancje żelujące w postaci pektyny jabłkowej, gumy guar czy agaru. Idealne do zagęszczania sosów, dżemów, a także przygotowywania domowej galaretki czy soków owocowych.

Galaretki eko – zdrowy deser dla całej rodziny


Ekologiczna galaretka to wyśmienita przekąska dla dzieci i dorosłych. Owocowe galaretki oferowane są w kilku smakach - truskawkowym, pomarańczowym, wiśniowym czy cytrynowym i produkowane są wyłącznie z naturalnych składników oraz nie zawierają szkodliwych dodatków i sztucznych barwników. Co więcej, galaretki Amylon nie zawierają żelatyny. Substancją zagęszczającą w oferowanych produktach jest agar- substancja żelująca pochodzenia roślinnego. Bio galaretka to idealny pomysł na pyszny i zdrowy deser w upalne dni.   

 

 

Zdrowy i naturalny - bezglutenowy kisiel ekologiczny


Certyfikowana żywność naturalna ułatwia nam dokonywanie zdrowych wyborów. Czy deser zawsze musi kojarzyć nam się z czymś niezdrowym? Otóż nie! Wyśmienitym i zdrowym deserem może być ekologiczny kisiel bio, który powstaje z naturalnych składników. Firma Amylon stworzyła kilka pysznych smaków – m.in. kisiel truskawkowy, kisiel wiśniowy czy kisiel cytrynowy. Dodatkowym atutem oferowanego produktu jest to, że jest on bezglutenowy – posiada licencjonowany znak żywności bezglutenowej. Przekreślony kłos na opakowaniu oznacza, że produkt został przebadany pod kątem zawartości glutenu, a w zakładzie produkcyjnym przeprowadzony został odpowiedni audyt. Kisiel Amylon to idealny przysmak dla całej rodziny.

 

Budyń ekologiczny – stworzony z naturalnych składników i bez dodatku cukru

 

Sklep EkoMetmark oferuje ekologiczne budynie firmy BioPlanet oraz Amylon. Ekologiczny budyń Amylon powstał z myślą o połączeniu zdrowej przekąski z pysznym smakiem. Budyń bez cukru to dobry pomysł dla osób, które chcą same zdecydować o tym, czym posłodzą swój deser. Ekologiczne budynie BioPlanet poszły w tą samą, zdrową wersję produktu. Naturalne składniki, bez szkodliwych dodatków i barwników to cechy budyniu bio, który oferowany jest w ciekawych wariantach smakowych, które warto spróbować, np. budyń z herbatą matcha o smaku ananasowym