• Dostawa

Przy zamówieniu o wartości powyżej 299 zł - wysyłka 1 paczki gratis!
Nie dotyczy przesyłek za pobraniem.

Zamówienie powyżej 26 kg jest rozdzielane na osobne paczki.

 

1. Czas dostawy

Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Realizacja i dostawa zamówienia wynosi w przypadku:

• firmy kurierskiej InPost z dostawą do domu od 2 do 5 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym.

• firmy kurierskiej InPost z dostawą do Paczkomatu od 2 do 5 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym.

 

Kurierzy InPost dostarczają paczki w dni robocze w godzinach 9:00 - 17:00. Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy, najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy koniecznie z nazwą firmy. Paczkę można przekierować do punktu odbioru, Paczkomatu InPost lub na inny adres. Więcej informacji na stronie https://inpost.pl/

Przesyłkę dostarczoną do Paczkomatu InPost należy odebrać w ciągu 48h. Po tym okresie przesyłkę będzie można odebrać w najbliższym punkcie odbioru InPost przez 3 kolejne dni.

 

2. Koszty przesyłki

PACZKOMATY InPost do 25 kg - 12,99 zł

KURIER InPost - 16,99 zł

Paczkomaty InPost (Pobranie) do 25 kg- 18,99zł

Kurier InPost (Pobranie) - 20,99 zł

Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym - 0 zł

W przypadku paczek powyżej 26 kg mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za przesyłkę.


3. Produkty wymagające warunków chłodniczych

Przy zamówieniu większej ilości produktów z kategorii Nabiał Ekologiczny wykorzystywane są styropianowe pojemniki, które posiadają wysokie właściwości termoizolacyjne. 

Zamówienia, w których znajdują się produkty wymagające warunków chłodniczych wysyłamy od poniedziałku do czwartku.

UWAGA! Zamówione produkty często pakujemy w używane kartony. Dbamy o środowisko oraz stawiamy na ekologiczne rozwiązania! :)