• Kategorie
  • Szukaj
  • Herbaty i Kawy Ekologiczne

Aby herbatę i kawę można było określić jako ekologiczną, producent musi spełnić określone normy. Taki produkt powstaje przede wszystkim z poszanowaniem natury – na żadnym etapie nie stosuje się sztucznych nawozów, oprysków lub technik, które mogłyby źle wpłynąć na środowisko. Głównym celem rolnictwa ekologicznego jest wytwarzanie naturalnych produktów wysokiej jakości, które nie ingerują w ekosystem.

Naturalne herbaty i kawy nie zawierają sztucznych dodatków i wzmacniaczy smaku. Są w 100% organiczne i naturalne. 

BLOG: →HERBATA EKOLOGICZNA. Dlaczego warto ją pić i czym się różni od zwykłej herbaty?←

Każdy (nawet najbardziej wymagający) smakosz kawy lub herbaty znajdzie tutaj coś dla siebie! :)

W ofercie sklepu ekologicznego EkoMetmark znajduje się szeroki wachlarz herbat w różnych smakach: od klasycznych czarnych herbat ekologicznych po ekologiczne herbaty zielone, owocowe, ziołowe, a także coraz bardziej popularne w ostatnim czasie Yerba Mate. Wszystko to w wersji naturalnej, bez zbędnych dodatków i wzmacniaczy smaków. W zależności od własnych preferencji w ofercie można znaleźć ekologiczne herbaty sypane oraz naturalne herbaty w saszetkach. Dostępny jest bardzo duży wybór herbat ziołowych, których składniki zbierane są w Polsce. Najbardziej znanymi i najchętniej wybieranymi herbatami ekologicznymi przez konsumentów są produkty firmy Dary Natury. Jest to polska firma z wieloletnią historią działalności w branży zielarskiej i żywności ekologicznej. Zbiory odbywają się na bujnych terenach województwa podlaskiego.

BLOG:  Dowiedz się więcej o produktach DARY NATURY 

Dla smakoszy kawy również mamy coś wyjątkowego. Certyfikowane kawy z kofeiną oraz ekologiczne kawy bezkofeinowe w różnych postaciach. W ofercie znajdują się aromatyczne kawy ziarniste, które można samodzielnie w domu zmielić i cieszyć się pięknym zapachem świeżo mielonej kawy unoszącym się w całej kuchni. Do wyboru są również kawy mielone oraz rozpuszczalne. Wszystko to w celu zapewnienia różnorodności i możliwości wyboru swojego ulubionego produktu. W tej kategorii znajdują się m. in. ekologiczna Kawa Arabica 100%, ekologiczna Kawa Robusta, ekologiczna Kawa Zielona pochodzące z różnych krajów z całego świata.